Kotły C.0.

Kocioł z podajnikiem ślimakowym na ekogroszek
Kotły C.O. typu GR-MG Plus

Kocioł z podajnikiem ślimakowym na ekogroszek

Moce z 5 klasą i ekoprojektem 15kW,20kW,25kW,35kW,50kW
Rodzaj podajnika Podajnik ślimakowy, EKOENERGIA ślimak i korpus podajnika żeliwny
Rodzaj paliwa Ekogroszek
Klasa efektywności energetycznej B
Wyposażenie w standardzie Kocioł, zbiornik na ekogroszek, podajnik, wentylator, sterownik Ecomax 910R z czujnikiem kotła, cwu, 2x mieszacz, STB, podajnik
Wyposażenie dodatkowe (za dopłatą) Termostat pokojowy, panel pokojowy, moduł internetowy, czujnik pogodowy

Kotły z serii GR-MG Plus z nowoczesnym palnikiem retortowym Ekoenergia wykonanym w całości z żeliwa dzięki czemu zwiększyliśmy odporność podzespołów podajnika na korozję spowodowaną wilgotnym ekogroszkiem. Budowa wymiennika kotła oparta jest na półkach poziomych, dzięki czemu mamy prosty i wygodny dostęp do czyszczenia kotła i za razem wydłuża jego żywotność minimalizując ryzyko korozji niskotemperaturowej. Zastosowanie zawirowywaczy spalin i komory ceramicznej pozwala na ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery.
Dzięki zmniejszonej ilości związków (CO, NOx, OGC, pyłów) oraz bardzo wysokiej sprawności potwierdzonych na badaniach w Instytucie Przeróbki Węgla w Zabrzu pozwoliło nam na stworzeniu serii ekologicznych i oszczędnych kotłów GR-MG Plus.

Ekologiczne i energooszczędne kotły na ekogroszek.

-Certyfikat klasy 5 i Ecodesign,
-Podajnik ekogroszku firmy Ekoenergia, wykonany w całości z żeliwa przez co w dużym stopniu zwiększyliśmy jego żywotność i czas bezawaryjnej pracy.
-Palenisko kotła wyposażone w katalizatory ceramiczne, polepszające proces spalania,
-48 m-cy gwarancji na szczelność kotła,
-Wymiennik wykonany z wysokiej jakości stali kotłowej,
-Wysoka sprawność kotła sięgająca ponad 93%,
-Duży zbiornik na ekopgroszek, około 180kg,
-Nowoczesny sterownik z graficznym wyświetlaczem, obsługujący jednocześnie 4 pompy, dwa zawory mieszające, panel pokojowy, termostat pokojowy, moduł internetowy.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.